MDF MEDITE Vochtwerend
FSC Mix 80%
Kies een afmeting
3050 x 1220 x 25 mm
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Staal aanvragen
Stalen geven een indruk van het decor, de kleur, de structuur en de afwerking. Vraag gratis een staal aan!
Productspecificaties
| Productgroep | Constructief |
| Merk | MEDITE SMARTPLY |
| Basisplaat | MDF MEDITE Vochtwerend |
| Afmetingen | 3050 x 1220 x 25 mm |
| Dikte | 25 mm |
| Gewicht | 60,5 kg |
| Formaldehyde emissieklasse | E1 |
| Verlijmingsklasse | V313 |
| Brandklassering | D-s2,d0 |
| Artikelcode | 8400-007-037 |