ImpressionFineer FA220 Eucalyptus Gerookt Kantfineer
Advanced collectie
Kies een afmeting
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | ImpressionFineer |
| Serienummer | FA220 |
| Serienaam | Advanced |
| Houtsoort | Eucalyptus |
| Kleur | Gerookt |
| Randafwerking | Onafgewerkt |
| Afmetingen | 23 x 1 mm, 50 m |
| Dikte | 1 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 1.1 g/m³ |
| Gewicht | 3 kg |
| Artikelcode | 8500-009-934 |