ImpressionFineer Eiken Europees Kantfineer
Naturals collectie
Kies een afmeting
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | ImpressionFineer |
| Serienaam | Naturals |
| Houtsoort | Eiken Europees |
| Randafwerking | Onafgewerkt |
| Afmetingen | 24 x 1 mm, 50 m |
| Dikte | 1 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 1.1 g/m³ |
| Gewicht | 3 kg |
| Artikelcode | 8500-003-816 |