ImpressionFineer Beuken Kantfineer
Naturals collectie
Kies een afmeting
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | ImpressionFineer |
| Serienaam | Naturals |
| Houtsoort | Beuken |
| Randafwerking | Onafgewerkt |
| Afmetingen | 23 x 2 mm, 50 m |
| Dikte | 2 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 1.1 g/m³ |
| Gewicht | 1 kg |
| Artikelcode | 8500-010-000 |