EGGER W1000 PG Premium Wit ABS Kantenband
Kies een afmeting
23 x 1 mm, 75 m
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | EGGER |
| Serienummer | W1000 |
| Structuur A-zijde | PG PerfectSense Premium Gloss |
| Serienaam | Premium Wit |
| Kleur | Wit |
| Randafwerking | Onafgewerkt |
| Afmetingen | 23 x 1 mm, 75 m |
| Dikte | 1 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 1.1 g/m³ |
| Gewicht | 5 kg |
| Kleurcode | RAL 9003 |
| Artikelcode | 8500-007-589 |