EGGER U989 ST9 Zwartbruin ABS Kantenband
Kies een afmeting
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | EGGER |
| Serienummer | U989 |
| Structuur A-zijde | ST9 Smoothtouch Matt |
| Serienaam | Zwartbruin |
| Kleur | Zwart |
| Randafwerking | Onafgewerkt |
| Afmetingen | 23 x 2 mm, 75 m |
| Dikte | 2 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 1.1 g/m³ |
| Gewicht | 5 kg |
| Kleurcode | RAL 8019 |
| Artikelcode | 8500-003-713 |