EGGER U645 ST9 Agavegroen ABS Kantenband
Kies een afmeting
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | EGGER |
| Serienummer | U645 |
| Structuur A-zijde | ST9 Smoothtouch Matt |
| Serienaam | Agavegroen |
| Kleur | Groen |
| Randafwerking | Onafgewerkt |
| Afmetingen | 43 x 2 mm, 75 m |
| Dikte | 2 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 1.1 g/m³ |
| Gewicht | 5 kg |
| Kleurcode | RAL 7003 |
| Artikelcode | 8500-003-745 |