EGGER U575 ST9 Cosmosblauw ABS Kantenband
Kies een afmeting
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | EGGER |
| Serienummer | U575 |
| Structuur A-zijde | ST9 Smoothtouch Matt |
| Serienaam | Cosmosblauw |
| Kleur | Blauw |
| Randafwerking | Onafgewerkt |
| Afmetingen | 23 x 0,8 mm, 75 m |
| Dikte | 0,8 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 1.1 g/m³ |
| Gewicht | 5 kg |
| Kleurcode | RAL 5011 |
| Artikelcode | 8500-002-605 |