Egger ABS Kantenband Donkertaupe U740/TM9
Kies een afmeting
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | EGGER |
| Serienummer | U740 |
| Structuur A-zijde | TM9 PerfectSense Smoothtouch Matt |
| Serienaam | Donkertaupe |
| Productsoort | ABS kantenband |
| Kleur | Taupe |
| Afmetingen | 43 x 1 mm, 75 m |
| Dikte | 1 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 2.5 kg/m³ |
| Gewicht | 8,1 g |
| Decor type | Unikleur |
| Artikelcode | 8500-022-354 |