EGGER H3158 ST19 Vicenza Eik Grijs ABS Kantenband
Kies een afmeting
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | EGGER |
| Serienummer | H3158 |
| Structuur A-zijde | ST19 Deepskin Excellent |
| Serienaam | Vicenza Eik Grijs |
| Houtsoort | Eiken |
| Kleur | Grijs |
| Randafwerking | Onafgewerkt |
| Afmetingen | 23 x 0,8 mm, 75 m |
| Dikte | 0,8 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 1.1 g/m³ |
| Gewicht | 5 kg |
| Artikelcode | 8500-003-079 |