EGGER H1386 ST40 Casella Eik Bruin ABS Kantenband
Kies een afmeting
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | EGGER |
| Serienummer | H1386 |
| Structuur A-zijde | ST40 Feelwood Oakgrain |
| Serienaam | Casella Eik Bruin |
| Productsoort | ABS kantenband |
| Houtsoort | Eiken |
| Kleur | Bruin |
| Randafwerking | Onafgewerkt |
| Afmetingen | 23 x 2 mm, 75 m |
| Dikte | 2 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 1.1 g/m³ |
| Gewicht | 5 kg |
| Decor type | Houtdecor |
| Artikelcode | 8500-003-673 |