EGGER H1384 ST40 Casella Eik Wit ABS Kantenband
Kies een afmeting
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | EGGER |
| Serienummer | H1384 |
| Structuur A-zijde | ST40 Feelwood Oakgrain |
| Serienaam | Casella Eik Wit |
| Randafwerking | Onafgewerkt |
| Afmetingen | 43 x 0,8 mm, 75 m |
| Dikte | 0,8 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 1.1 g/m³ |
| Gewicht | 5 kg |
| Artikelcode | 8500-004-245 |