Egger ABS Kantenband Premium Wit W1000/9
Rol à 75 meter
Kies een afmeting
33 x 0,8 mm, 75 m
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | EGGER |
| Serienummer | W1000 |
| Structuur A-zijde | ST9 Smoothtouch Matt |
| Serienaam | Premium Wit |
| Productsoort | ABS kantenband |
| Kleur | Wit |
| Afmetingen | 33 x 0,8 mm, 75 m |
| Dikte | 0,8 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 1.1 kg/m³ |
| Gewicht | 5 kg |
| Kleurcode | RAL 9003 |
| Artikelcode | 8500-022-493 |