Egger ABS Kantenband Muisgrijs U750/TM9
Kies een afmeting
23 x 1 mm, 75 m
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | EGGER |
| Serienummer | U750 |
| Structuur A-zijde | TM9 PerfectSense Smoothtouch Matt |
| Serienaam | Muisgrijs |
| Productsoort | ABS kantenband |
| Kleur | Grijs |
| Afmetingen | 23 x 1 mm, 75 m |
| Dikte | 1 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 2.9 kg/m³ |
| Gewicht | 5 kg |
| Decor type | Unikleur |
| Artikelcode | 8500-022-355 |